Trzy miesiące indywidualnej współpracy z ekspertami, możliwości budowania strategii rozwoju firmy z doświadczonymi praktykami biznesu, spotkania i warsztaty z kompetencji miękkich – to tylko kilka benefitów udziału w Akademickiej Lidze Startupów. Dziś rozpoczęliśmy nabór do III rundy akceleracyjnej projektu.

Do udziału w projekcie zapraszamy wizjonerów, innowatorów i przedsiębiorców, którzy działają na terenie Mazowsza. Program kierowany jest szczególnie do firm, które na rynku działają maksymalnie dwa lata. Tym, na co będziemy zwracać uwagę przy wyborze projektów biorących udział w Lidze, będzie wpływ proponowanego rozwiązania na otoczenie.

– Akademicka Liga Startupów jest projektem, który wspiera przede wszystkim innowacyjne firmy, które odpowiadają na istotne dla społeczeństwa i środowiska wyzwania dzisiejszego świata. – mówi Partycja Śrótwa, koordynatorka projektu. – Zależy nam na pokazaniu młodym firmom, że uzyskiwanie profitów finansowych i dbanie o najbliższe otoczenie to cele, które nie muszą się wkluczać.

Aby wziąć udział w rekrutacji do III rundy akceleracyjnej Akademickiej Ligi Startupów wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który jest dostępny do 15 września 2019 roku pod tym linkiem.

Akademicka Liga Startupów jest realizowana w ramach współpracy trzech organizacji: Fundacji MOST, Startup Hub Poland oraz Digital Knowledge. Projekt jest współfinansowany w ramach projektu Akcelerator MOST przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.